Раптова смерть українського ведучого: подруга розповіла шокуючі епізоди


Переможниця 3-го сезону кулінарного шоу "МастерШеф" Ольга Мартиновська, близька подруга і колега померлого минулого тижня учасника проекту і телеведучого Сергія Чібаря, розповіла, яким запам'ятався її товариш і про що шкодує сьогодні.

"Кожна його фраза була перлом на екрані і не тільки. Такий ось маленький, цікавий, дивовижна людина з цілої енциклопедією в голові. Мені завжди подобалося, як яскраво він висловлював свої думки. Пригадую, як могли ночувати на вулиці, тому що в номерах було жарко. Я обожнювала його за любов до взуття. Я дівчина і мені було соромно, що у мене рази в чотири менше взуття, причому красивою і доглянутою ", – розповідає Ольга.

На питання про епізод, який залишився в пам'яті, Ольга замислюється, а після розповідає, про що шкодує сьогодні.

"Якийсь час він жив у нас з чоловіком, якісь складнощі у нього було. Але потім настав момент, коли ми змушені були просити його з'їхати до брата. Він постійно писав нам, дуже сумував. І сьогодні мене совість гризе, що ми не забрали його назад ", – говорить вона.

"Сергій запам'ятався різним. На проекті ми жили в одній кімнаті. Пізніше ми також якийсь час знімали разом квартиру, тому бачила я його в різних життєвих ситуаціях, – продовжує Мартиновська – Але найбільше запам'ятався яскравим, в костюмі, завжди в образі. він жив телебаченням, хотів стати провідним. Пам'ятаю, коли включалися камери, світло – включався і він. Спочатку у нього був невеликий комплекс через промову, він трохи шепелявив, але я йому завжди казала, що це, навпаки, його особливість, мені це подобалося ".

Ольга згадує, що про смерть товариша дізналася лише кілька днів по тому. З якихось причин рідні Сергія порахували правильним не повідомляти його колегам по проекту.

"Про смерть Сергія я дізналася від нашої спільної знайомої, від адміністратора учасників шоу. Вона передзвонила вже 21-го числа пізно вночі з цією новиною і сказала, що 20-го його вже поховали. Це, звичайно, засмутило ще більше, тому що у нас навіть не було можливості попрощатися. Учасникам шоу навіть не повідомляли, ні керівництву, нікому ", – додає вона.
Джерело Новин
Технологии Blogger.