“ЧИМ ЗМОГЛИ – ПОМСТИЛИСЯ»: У ДОНЕЦЬКУ ЖІНКА, ЯКА ПРИНИЖУВАЛА ПОЛОНЕНИХ НА “ПАРАДІ”, ОТРИМАЛА СВОЄ


Проукраїнські мешканці не могли у присутності бойовиків відверто висловити своє ставлення до зрадниці батьківщини, однак потім просто зіпсували їй торгівлю.

До сих пір жителі окупованих міст не можуть забути найстрашніший День Незалежності в їхньому житті – 24 серпня 2014 року, коли по головній вулиці Донецька пройшов ганебний «парад військовополонених». Про це пише «Сегодня», передають Патріоти України.

Видання нагадує, що тоді близько ста полонених українських військових під збройним конвоєм бойовиків пройшли біля площі Леніна. Як виявилося, деяким з тих, хто вигукував на адресу українських бійців лайливі слова і кидав в них пластикові пляшки і яйця, довелося за це поплатитися. «Через кілька днів ми дивилися в інтернеті фотографії з цього видовища і побачили на одній знайоме, хоча і перекошене в злобі особа. Жінка щось кричала в сторону проходять військових і судячи по позі руки, щось кинула в них за секунду до того, як було зроблено фото.

Цю жінку ми знали, вона господиня невеликого взуттєвого магазину біля Калінінського ринку. Природно, він перестав для нас існувати, і для всіх наших друзів і знайомих. Комусь ми розповіли правду, комусь поскаржилися на погану якість товару (а там дійсно продається або дешеве одноразове взуття, або дуже дороге, але не менш одноразове) і порадили ніколи нічого не купувати в тому магазині. Як то кажуть, чим змогли – помстилися», – цитує видання донеччанку Людмилу Чабанову.
Джерело Новин
Технологии Blogger.