У Фірташа кепські справи - екстрадиція до США стала ближчою


Конституційний суд Австрії відмовив у розгляді вимоги українського бізнесмена Дмитра Фірташа визнати неконституційною угоду про екстрадицію між Австрією і США. Відповідне рішення було ухвалено 2 липня, повідомляють Патріоти України з посиланням на DW.


Це означає, що суд апеляційної інстанції більше не має перешкод для розгляду скарги прокуратури на рішення суду першої інстанції, яким в екстрадиції Дмитра Фірташа до США відмовлено. На період розгляду подання Фірташа у Конституційному суді апеляційний суд, згідно із процесуальними нормами, змушений був призупинити розгляд справи.

Як повідомлялося раніше, Фірташ був затриманий у Відні 12 березня 2014 року на запит американського Федерального бюро розслідувань, поміщений у слідчий ізолятор та звільнений під підписку про невиїзд після внесення застави у розмірі 125 млн євро.

Ордер на його арешт був виданий окружним судом американського штату Іллінойс влітку 2013 року. На початку квітня у США Фірташу висунули обвинувачення у передачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії.

30 квітня цього року Фірташ на засіданні суду у Відні відмовився від добровільної екстрадиції до США.
Джерело Новин
Технологии Blogger.