Після гучного скандалу: СБУ перевірить листування українських телеканалів з "ДНР"


Служба безпеки України перевірятиме оприлюднене в інтернеті листування співробітниці Міністерства державної безпеки "ДНР" Тетяни Єгорової з представниками українських телеканалів. 


У СБУ зазначили, що будь-які коментарі щодо листування давати поки зарано – відомство коментуватиме ситуацію після перевірки листування. "Хочемо також нагадати, що Марія Столярова була видворена з нашої держави після того, як була викрита у співпраці з терористичними організаціями", - зауважили у прес-службі СБУ.

На запитання, чи буде СБУ переглядати своє рішення щодо одного з керівників новинного продакшну медіагрупи "Інтер" Ігоря Шувалова, у прес-службі сказали, що поки не мають такої інформації. Як зазначається, у січні та березні 2014 року СБУ двічі приймала та скасовувала рішення про заборону на в’їзд Ігоря Шувалова до України та його депортацію.

Нагадаємо, раніше в Інтернеті з'явилося листування співробітниці так званого міністерства державної безпеки "ДНР" Тетяни Єгорової з російським журналістом Леонідом Муравйовим, а також співробітниками каналів "Інтер" і "Донбас". Згідно з викладеним в Інтернеті листуванням, співробітники каналів "Інтер" і "Донбас" погоджували свої матеріали з представниками "ДНР".
Джерело Новин
Технологии Blogger.