Увага! У трьох регіонах України оголошено “червоний” рівень терористичної загрози(ВІДЕО)


Служба безпеки України встановила “червоний” рівень терористичної загрози для Донецької та Луганської області, а також для Автономної Республіки Крим.Передає 24tv.ua

Відповідне повідомлення опубліковане на сайті СБУ в ніч на 12 серпня.

“Червоний” рівень означає реальну загрозу. Він встановлений для трьох регіонів “у зв’язку із загостренням ситуації на адміністративному кордоні з АР Крим і в районі проведення антитерористичної операції”.

Рівень терористичної загрози “жовтий (можлива загроза)” встановлено для Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.

Для Київська області і м.Києва, а також для Дніпропетровської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей встановлено рівень терористичної загрози “синій (потенційна загроза)”.

Рівень загрози “Сірий (можлива загроза)” встановлено для Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської та Тернопільської областей.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Росії заявила, що 7 серпня спецслужба начебто запобігла теракту у Криму, який готували українські диверсанти. В СБУ відкидають такі звинувачення.

11 серпня Петро Порошенко доручив привести в посилену бойову готовність всі підрозділи в районах адміністративного кордону з окупованим Кримом.

Джерело Новин
Технологии Blogger.