З 1 листопада українських водіїв шокують новими штрафами


На українських автомобілістів чекають зміни у користуванні автівкою без реєстрації: тепер за таке "задоволення" доведеться сплатити штраф. 

Зараз без реєстрації їздити на машині українці можуть п'ять днів в одній області, і десять днів – при пересуванні в декількох областях. При цьому користуватися нерозмитненою машиною можна не більше одного року.

Однак для цього українцеві доведеться заплатити суму, аналогічну тій, яку потрібно віддати за розмитнення.

"Якщо заплатити за імпортний ввіз, але при цьому не розмитнювати автомобіль – у межах митного кордону України можна пересуватися на цьому транспорті один рік. Так роблять в тому випадки, якщо хочуть зберегти іноземну реєстрацію автомобіля, але при цьому користуватися ним в Україні більше 10 днів. Іноземці мають право їздити по Україні на нерозмитнених автомобілях рік" , – пояснили в Фіскальної службі виданню "Сегодня.uа". При цьому такий автомобіль не можна використовувати для комерційних перевезень.

просроченый-паспорт

Якщо автомобіль знаходиться на одну добу більше, ніж передбачено митним кодексом, водієві загрожує штраф в розмірі 85 гривень. Якщо ж автівка "затрималася" в країні від 1 до 10 діб – доведеться заплатити штраф у розмірі 3400 гривень, більше 10 діб – 8500 гривень. При цьому якщо автомобіль належить іноземцю, його можуть конфіскувати. А машину українця можуть заарештувати в тому випадки, якщо він відмовиться платити штраф.

Якщо ж іноземець завіз в Україну автомобіль, а повернувся на батьківщину без нього –українські правоохоронні органи можуть звернутися в країну резидента з вимогою оштрафувати порушника. Крім того, машини без реєстрації можуть оголосити в розшук.

"Всі автомобілі, які порушили митний режим більш ніж на 48 годин, будуть передані в розшук! З 1 листопада планують запустити систему автоматичного аналізу режимів, і подача в розшук буде проводитися автоматично", – пише про плани митників директор інвестиційно-консалтингової компанії "Амонд Інвест" Сергій Креймер.
Джерело Новин
Технологии Blogger.