Псевдопатріотам дали відсіч! “Квартал 95” дав жорстку відповідь на критику свого виступу


Після заяви керівника студії "Квартал 95" Володимира Зеленського скандал навколо виступу студії у Латвії вирішили прокоментувати ї інші учасники колективу.

Так, заяву від акторів студії "Квартал 95": Євгена Кошового, Олександра Пікалова, Юрія Корявченкова, Степана Казаніна, Юрія Крапова Міки Фаталова та інших опублікувало видання ТСН.

На думку кварталівців, вся критика – справа рук псевдопатріотів. І якщо на колектив так серйозно «нападають» – значить вони зачепили за живе.

"Псевдопатріоти! Ваша чергова політична істерика має на меті відвернути людей від ваших темних справ, від вашого нескінченного злодійства та інших злочинів проти України і її народу. Ваша реакція переконує нас в правоті. Ми потрапили в саму точку. І ви б'єтеся в конвульсіях, – заявили учасники "Кварталу 95".

Також коміки додали, що всі жарти, які викликали обурення, були вирваними з контексту.

"Ми говорили не про країну, а про тих, хто бере нескінченні кредити. Щотижня в мережі розгорається черговий скандал, який має відвернути увагу від реальних справ", – заявили кварталівці.

Нагадаємо, у Латвії на фестивалі гумору та музики Made in Ukraina актори студії "Квартал 95" порівняли Україну із "актрисою з німецьких фільмів для дорослих" та показали пародію на українську владу. Цей виступ розгнівав користувачів мережі.

Згодом керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський заявив, що номер був присвячений вчинкам української влади, а не Україні та її народу.
Джерело Новин
Технологии Blogger.