Вищий адмінсуд визнав незаконним податок на елітні авто


ВАСУ скасував рішення судів попередніх інстанцій.

 

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) визнав незаконним нарахування транспортного податку власникам елітних іномарок у сумі 25 тис. грн у 2015 році. Це випливає з рішення суду, оприлюдненого в Єдиному держреєстрі судових рішень.


Повідомляється, що в суд звернувся власник авто Land Rover 2013 року випуску, який попросив визнати протиправними та скасувати податкове рішення про нарахування транспортного збору, виписане йому податковою службою на суму 18 750 грн.

 

До цього чоловік вже отримав відмови за своїми позовами в київських Апеляційному адміністративному та Окружному адміністративному судах.

 

У результаті розгляду справи ВАСУ скасував постанову попередніх судових інстанцій і, визнавши протиправним, скасував податкове повідомлення-рішення про донарахування податку власнику автомобіля.

 

У своєму рішенні суд керувався такими аргументами: транспортного збору немає в переліку загальнообов'язкових державних податків і зборів. А згідно з відповідною статтею Податкового кодексу України, встановлення інших податків не допускається.

 

Як повідомляв Корреспондент.net, Мінфін запропонував ввести податок на всі елітні автомобілі 7 вересня 2015 року.

Джерело Новин
Технологии Blogger.