"Зупиніть таке нелюдське ставлення до громадян України", - Тимошенко до Порошенка


Сьогодні суд ухвалив рішення про об'єднання «тарифної» справи Юлії Тимошенко проти НКРЕКП та аналогічної справи Радикальної партії Олега Ляшка, яка теж оскаржує незаконну постанову Нацкомісії. Про це повідомив кореспондент UAinfo із зали суду.

Лідер «Батьківщини» закликала президента примусити уряд і НКРЕКП відмінити незаконні рішення про підвищення тарифів: «Я звертаюсь до Президента Петра Порошенка: зупиніть, будь ласка, таке нелюдське ставлення до громадян України. Ви, пане Президенте, добре знаєте, що ціна на газ за контрактом, підписаним в часи мого прем'єрства, складає 140 доларів за тис кубометрів. А ви ставите людям ціну 285 доларів США».

Лідер «Батьківщини» також нагадала главі держави, що українці мають споживати свій, український газ, собівартість якого складає 18 доларів за тисячу кубометрів, а з усіма податками і транспортуванням - максимум 85 дол.

На переконання лідера партії, сьогодні всіма силами слід боротись за відміну незаконної постанови, яка робить непосильними для українців комунальні тарифи.

«Керівником так званого «незалежного» органу НКРЕКП, що встановлює тарифи для всієї країни, є Дмитро Вовк, який раніше був представником компанії «Рошен» в Росії. Ми переконані, що керівництво Нацкомісії перевищило свої повноваження, оскільки не мало права встановлювати тарифи на централізоване опалення для людей та ще й вдвічі вищі, ніж у попередньому опалювальному сезоні. Тому ми оскаржуємо це рішення», - наголосила Тимошенко.

Політик впевнена, що збільшення вдвічі тарифів на опалення - це згубна політика Президента Порошенка, прем'єр-міністра Гройсмана, екс-прем'єра Яценюка та їх маріонеток, яка грубо порушує права людей, а також остаточно знищує родинні бюджети українців.

Наступне засідання суду відбудеться 7 жовтня о 14:00.

Для пришвидшення розгляду справи лідер «Батьківщини» звернулась до Олега Ляшка з проханням з'явитись на судове засідання.

«Я прошу з'явитись представників Радикальної партії 7 жовтня, щоб знову не було зірвано розгляд справи, тому що кожен втрачений день позбавляє людей права отримати позитивне судове рішення», - пояснила політик.
Джерело Новин
Технологии Blogger.