На Україні вступили в дію нові правила щодо укладання шлюбу


З осені українці, швидше за все, укладатимуть шлюби за новими спрощеними правилами — зокрема, реєструвати їх зможуть нотаріуси за прискореною процедурою, а одружитися можна буде навіть за день. 

Про це розповів в інтерв’ю  міністр юстиції України Павло Петренко. Про нові правила реєстрації шлюбів Мін’юсту має залишилася функція реєстрації одружень, народження і смерті. Ці функції я планую передати місцевим органам влади та нотаріусам. Це буде зручно для людей. Ми відходимо від радянщини. Думаю, що новації порадують українців восени. 

Через кілька тижнів буде запущено кілька пілотних проектів в питанні спрощення реєстрації шлюбу. Ми спробуємо в декількох населених пунктах зробити пілот, щоб люди могли одружитися протягом одного дня. Навіть можна буде укласти шлюб за годину, але це коштуватиме дорожче. 

Про експерименти і укладання шлюбів у прифронтових містах Будуть (в Україні, — ONLINE.UA) працювати пункти, де можна буде одружитися цілодобово. Я не скажу, де саме, але це будуть міста з найбільшою кількістю туристів і молоді. Також хочемо запустити експрес-одруження в прифронтових містах. 

Там багато бійців, а подавати заяву і чекати 30 днів незручно. Скоро можна буде одружитися за кілька годин без зайвих бюрократичних процедур. Люди перестануть відчувати наявність держави і корупції в своєму житті.
Джерело Новин
Технологии Blogger.