Терміново: в кого заберуть субсидії


Кабмін змінив правила розрахунку державної допомоги, тож тепер в українців відбиратимуть субсидії за коштовні покупки та дорогий відпочинок.   Як зазначається, це потрібно для того, щоб скоротити кількість отримувачів субсидій, адже через ріст тарифів їх стане у 1,5 разу більше. 

За підрахунками експертів, в Україні проживає 14 мільйонів родин, більша частина з них буде вимагати від держави субсидії, але отримають їх завдяки нововведенням не всі. Нині обмеженням для отримання субсидії є здійснення одноразової покупки на 50 тисяч гривень і більше – техніка, турпоїздка – протягом 12 місяців до звернення.   Водночас обмеження не поширюється на оплату навчання, медичних та житлово-комунальних послуг. В інших випадках, якщо родина здійснила дорогу покупку від 50 тисяч гривень, рішення про надання субсидій прийматиме спеціальна комісія, яка прийде додому і перевірить матеріально-побутові умови.   

"Власник повинен розуміти, якщо інспектор не потрапить і не здійснить перевірку, то в нього потім виникнуть проблеми або з призначенням субсидій або з подовженням терміну дії такої субсидії", – пояснив адвокат Михайло  Ильяшев. Якщо у квартирі пенсіонерів інспектори знайдуть нові меблі або техніку, у субсидії можуть відмовити, тому краще у квитанціях про сплату та чеках про покупку вказувати ім'я платника (дітей, наприклад) і пред'являти такі документи заздалегідь.
Джерело Новин
Технологии Blogger.