35 років не було таких аварій: кількість жертв вражає ( фото)Щонайменше 13 людей загинули при зіткненні туристичного автобуса з вантажівкою на півдні Каліфорнії. – повідомляє Корупція.Інфо

передает:http://korupciya.com/

Глава дорожньої поліції Каліфорнії Джим Абелі уточнив, що аварія сталася, коли автобус з туристами повертався після поїздки в казино.

"Швидкість автобуса була такою великою, що коли вони зіткнулися, причіп вантажівки увійшов в автобус на 15 футів (4,5 метра. – Ред)", – сказав правоохоронець.
718096

Абелі підкреслив, що це ДТП є досить нетиповим за кількістю жертв і поранених.

"За майже 35 років я не стикався з аваріями, в яких було 13 жертв. Це важко. Це не просте подія", – констатував начальник дорожньої поліції.

Всього в автобусі знаходилися 44 пасажири, з них 31 був доставлений до лікарні. Більшість загиблих у ДТП, серед яких і водій, сиділи в передній частині автобуса.

Поліцейський сказав, що більшість пасажирів автобуса були латиноамериканцями.

Він також зазначив, що поки нічого невідомо про стан водія автобуса на момент ДТП. За даними попереднього розслідування, він не намагався загальмувати перед зіткненням. Абелі припустив, що аварія могла статися через те, що водій був втомленим або у нього був серцевий напад.

Представник місцевого медичного центру Desert Regional Medical CenterТехнологии Blogger.