В УРЯДІ СПРОСТУВАЛИ ПЛІТКИ ПРО ОСТАТОЧНЕ СКАСУВАННЯ ЛІТНЬОГО ЧАСУПереведення годинників відбуватимуть традиційно й надалі.
передает:http://tsn.ua/

Цієї ночі Україна переходить на зимовий час. Завдяки цьому можна буде спати на годину довше, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

О 4:00 ранку усі годинникові стрілки переведуть на годину назад. Окрім України зміна часу відбувається у понад 80 країнах світу. Відмовились від переходу на зимовий час Японія, Індія, Китай, Сінгапур та більшість країн колишнього Радянського Союзу, зокрема і Росія. У 2014 році переводити годинники припинили у псевдо-республіках "ЛНР" і "ДНР", а також у Криму. Із ними різниця у часі відзавтра становитиме годину.

 Цього тижня у мережі з'явилися повідомлення, нібито цей перехід на зимовий час буде останнім. Посилалися на наказ Міністерства економічного розвитку та торгівлі, за яким літній час скасовується. Але в уряді повідомили, що це трактування неправильне - скасовується він лише до весни 2017 року. Адже, за процедурою, кожного разу час переводиться окремим рішенням. Отже, літній час обов'язково повернеться.

Технологии Blogger.