Не варто доводити роботу органів місцевого самоврядування до маразму - нардеп Івченко. ВІДЕО


Законопроект 2985 вносить зміни до статті 38 закону про військовий обов'язок та військову службу і частково перекладає зобов'язання з військових комісаріатів саме на органи місцевого самоврядування. Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат, заступник голови аграрного комітету Верховної Ради Вадим Івченко:

"Давайте не доводити до маразму роботу органів місцевого самоврядування!

Якщо раніше в органах місцевого самоврядування з керівниками привітно вітались - то сьогодні більшість відвертається. Чому? Вони і так вели військовий облік, розносили повістки, допомагали знайти призовника, розносили похоронки. Але сьогоднішній законопроект 2985 доводить ситуацію взагалі до маразму.

Законопроект 2985 вносить зміни до статті 38 закону про військовий обов'язок та військову службу і частково перекладає зобов'язання з військових комісаріатів саме на органи місцевого самоврядування.

Передає:http://uainfo.org/
Серед зобов'язань, наприклад, є вимога забезпечити своєчасне прибуття призовника за повісткою у військовий комісаріат. Яким чином керівник ОМС це робитиме?

Не кажучи вже про те, що для отримання повісток він має за свої кошти їхати в районний центр. Оскільки це не є делегованими повноваженнями - то ці витрати не оплачуються. І невже можна вважати нормальним те, що керівники підприємств та організацій зобов'язані слідкувати тепер за призовниками?

Фракція "Батьківщина" виступає проти цього законопроекту, і вважає невірним перекладати зобов'язання військових комісаріатів на тих, хто не повинен цього робити!

Читайте також: За посаду голови Держгеокадастру розпочнеться війна олігархічних кланів, - нардеп Івченко

Невже не достатньо того, що керівники органів місцевого самоврядування самі, без всяких законів і зобов'язань, сприяють та допомагають армії?"

Технологии Blogger.