Скандал: як міністр культури розважався зі студенткою (відео)

Казахстанський міністр культури і спорту Аристанбек Мухамедіули опинився в центрі гучного скандалу.


Колишня студентка Казахської національної академії мистецтв Енлік Сидикова звинуватила міністра в сексуальних домаганнях і опублікувала свою заяву в соцмережах, передає .Корупція.Інфо

Сидикова розповіла, що в 2011 році, коли міністр був ректором Казахської національної академії мистецтв імені Жургенова, вона запізнилася на вступний іспит і спробувала вирішити цю проблему за допомогою ректора.

Мухамедіули, за словами Енлік, покликав її в гості “пити вино, танцювати, спілкуватися, веселитися”. Дівчина відповіла відмовою. До честі ректора, він не став чинити їй перешкод. Пізніше Енлік змогла вступити до вузу і довчитися в академії, правда, як розповідає дівчина, ректор нібито ще вимагав у неї 3000 доларів за допомогу під час вступу.

Міністр спростовує всі звинувачення і називає їх наклепом і провокацією. Однак, звинувачення Сидикової підтвердив ще один чоловік, народний артист Казахстану Тунгишбай Жаманкулов. Він заявив, що до нього не раз зверталися студентки академії з аналогічними скаргами на Мухамедіули, коли він обіймав посаду ректора.

Мухамедіули вже звинувачували в нечесності. Режисер Жанибек раніше заявляв, що міністр вимагав у нього гроші за підтримку його фільму.

На даний момент відомо, що Національне бюро з протидії корупції почало розгляд з питання звинувачень на адресу міністра. Він сам пообіцяв покарати колишню студентку за наклеп.
Технологии Blogger.