Похорон Оксани Батько-Нищук: актрису підкосив вечір пам'яті Богдана Ступки


Поруч із труною знаходилися родичі. В центрі сидів актор і міністр Євген Нищук, а поруч його син Олекса і сестра покійної Ірина Батько-Ступка. За плечима у Ірини плакала її старша дочка Уляна Ступка. По всьому було видно, що ці люди втратили по-справжньому рідну людину.

https://ukr.media/ У натовпі які прощалися було дуже багато акторів, причому не всі були з театру ім. Франка. Однією з перших прийшла попрощатися актриса Театру ім. Л. Українки Лариса Кадочникова, а слідом за нею і її художній керівник театру Михайло Резникович. На другій годині прощання на публічну панахиду завітав актор Остап Ступка. Він прийшов, довго стояв біля труни, потім підійшов до рідних співачки і висловив їм свої співчуття. Після цього Остап залишився поруч з рідними, стояв і плакав.

У першу годину прощання біля труни побували видатні особи з числа чиновників, які прийшли підтримати свого колегу Євгена Нищука. Попрощалися з покійною прем'єр-міністр Володимир Гройсман, мер Києва Віталій Кличко, екс-міністр культури В'ячеслав Кириленко і екс-міністр соцполітики Людмила Денисова. Попрощатися з Оксаною Батько-Нищук прийшли посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, директор палацу "Україна" Роман Недзельський, головний режисер Національної опери Анатолій Солов'яненко, керівник Держкіно Пилип Іллєнко, відомий театральний продюсер Сергій Проскурня, директор Російського музею Юрій Вакуленко, голова Спілки кінематографістів Сергій Тримбач і багато інших.

Для багатьох представників театрального світу смерть 43-річної актриси була шоком, аж надто рано це сталося. Тут же згадали Віталія Линецького, який пішов два роки тому і не дожив до свого 43-річчя кілька місяців. У кулуарах говорили про те, що Оксана останнім часом мало грала, що для неї, як для будь-якої актриси було стресом і про те, що вона "дуже швидко жила" і коли виходила на сцену "горіла, як свічка", ось і згоріла швидко. А ще говорили, що актриса себе давно неважливо відчувала, у неї були проблеми з судинами і найсильніша депресія, але "добив" її вечір пам'яті Богдана Ступки, актора з яким Оксана Батько-Нищук дуже багато відіграла на одній сцені і з яким у неї був сильний енергетичний зв'язок.

Поховали заслужену артистку України Оксану Батько-Нищук на Байковому кладовищі.
Технологии Blogger.