Свято для народу: як соцмережі реагують на декларації політиківЕлектронні декларації, які поспішно заповнюють політики та чиновники першого рангу, викликали великий резонанс у соціальних мережах та ЗМІ.
передает:http://24tv.ua/

Політики декларують сотні тисяч доларів, величезні квартири, дорогі авто та різноманітні цінні речі, опис яких викликає подив у виборців.

"24" зібрав для вас підбірку влучних дописів з мережі щодо е-декларування.

"Електронне декларування — це свято. Тупо свято. Треба робити його національним, робити вихідний тиждень перед 31 жовтня, щоб люди могли відчути всю велич статків своїх найнятих менеджерів для керування великою, але бідною державою.
Квартири, машини, гроші, гроші, гроші, ще гроші, ще, ще, ще, картини, годинники, яхти, статуї, ХРАМ, телевізори, шуби, корпоративні права, вино, дивіденди. Такі суми та об'єми, що зовсім не зрозуміло навіщо нам кредитування цього жебрацього МВФ."


"Сейчас где-то радуется Янукович, ведь если бы он заполнял декларацию, то единицей измерения нала и имущества был бы грузовик.""Я понял зачем депутату столько квартир. В одной он живет, а в других складывает свои миллионы налички."

"Е-декларации - это лучший мотиватор, чтобы идти в политику."


"Коли закінчив підраховувати готівку для електронної декларації."


"Циферблат тех самых часов, которые депутату Парасюку принес Святой Николай?"
Технологии Blogger.