Ксюша з «Моєї прекрасної няні» змінилася до невпізнання (ФОТО)Юна актриса Ірина Андрєєва, яку країна запам’ятала як молодшу дочку продюсера Максима Шаталіна з «Моєї прекрасної няні», дозріла для «серйозного» світського життя. Серіальної другокласниці Ксюші, виявляється, в житті вже 22, і дитиною вона себе зовсім не відчуває.
передает:http://star.korupciya.com/
На вечірку з нагоди дня народження DJ Smash Ірина-Ксюша (за сюжетом серіалу їй 9 років) з’явилася незвичному для шанувальників серіалу вигляді: ретельно укладене волосся, легке шовкове плаття з декольте, дизайнерська сумочка і сонцезахисні окуляри. Поводилася дівчина як справжня світська левиця: активно спілкувалася з іншими знаменитими гостями вечірки і з задоволенням позувала перед камерами.

Трохи пізніше дівчині напевно розкажуть, що навіть досвідчені зірки намагаються не потрапляти в кадр з келихом, а тим більше, сигаретою в руці. Але доросла актриса, навпаки, виставляла ранні згубні звички напоказ. Дивно, але Андрєєва абсолютно не соромилася докірливих поглядів старших, які, здавалося, дійсно брали панночку за «свою». Актриса на ділі довела, що вміє входити в образ безпосередньої маленької дівчинки і так само легко з нього виходити.Технологии Blogger.