СПАЛЕНИЙ ПРАПОР "ДНР" У ДОНЕЦЬКУ ТА ДОПОМОГА НАТО УКРАЇНІ. П'ЯТЬ НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОСПАТИ



П'ять новин, які ви могли проспати: 
передает:http://tsn.ua/

1. В окупованому проросійськими бойовиками Донецьку біля стадіону "Донбас Арена" спалили прапор терористичної організації "ДНР. Це здійснили активісти підпільного руху "Донецький Опір", які виступають за відновлення державної цілісності України і деокупацію Донбасу. Примітно, що акція відбулася в "день прапора "ДНР".

2. Президент США Барак Обама 17-18 листопада відвідає Німеччину, де зустрінеться з канцлером Ангелою Меркель. Зазначається, що Обама і Меркель, серед іншого, обговорять спільні зусилля США та Німеччини щодо вирішення конфліктів в Україні та Сирії, кампанію з усунення та знищення "ІД", а також трансатлантичні економічні відносини.

3. НАТО дозріло до практичної допомоги Україні. Нині у штаб-квартирі НАТО Росію сприймають як загрозу, більшу від ІДІЛ. Країни альянсу вперше за багато десятиліть почали не зменшувати, а збільшувати витрати на оборону. НАТО нарощує свої сили, створює нові батальйони, тренує сили швидкого реагування. Найближчим часом планується посилення присутності сил блоку в Чорному морі. "Ми будемо здійснювати не лише політичну, але й практичну підтримку України", - наголосив Столтенберг.

4. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з віце-президентом США Джозефом Байденом, під час якої розповів про результати зустрічі "нормандської четвірки" у Берліні. Під час розмови політики наголосили на важливості продовження політики активного залучення США до сприяння імплементації Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності України.

5. Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп уточнив свою позицію щодо Росії. Трамп не вважає себе ні другом, ні ворогом Москви. "Я хотів би сподіватися, що з Росією і президентом Володимиром Путіним складуться хороші стосунки. Я не зараховую себе ні до друзів, ні до ворогів росіян", — заявив республіканець.

Технологии Blogger.