З наступного року Україну переводять на страхову медицинуПро це під час робочої поїздки до Дніпра повідомив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.
передает:http://korupciya.com/

"Ми отримали мандат уряду на втілення плану, під патронатом Гройсмана. З наступного року почнеться поетапний перехід на так звану систему страхування через загальне оподаткування і бюджет", – зазначив він.

Втілювати нову модель у 2017 році почнуть з первинної ланки надання медичної допомоги, тобто з амбулаторій, поліклінік і ЦПМСД. Передбачається запровадження механізму "гроші ходять за пацієнтом", коли медзакладам, приватним клінікам або лікарям приватної практики будуть надходити гроші в залежності від кількості укладених з пацієнтами договорів на обслуговування.

В середньому, у рік за одного пацієнта сімейний лікар, педіатр або терапевт будуть отримувати в середньому 210 грн. На обслуговування дітей і літніх людей передбачений більший коефіцієнт.

Чиновник запевнив, що нова система не передбачає введення нових податків і не вимагатиме додаткових витрат від населення. Пацієнти мають за власним вибором укласти договір з лікарем первинної ланки.

Запровадження нових механізмів фінансування лікарень планують з 2018 року. 
Технологии Blogger.