Ар’єв: Введення візового режиму з Росією просто необхідно


Багатьох громадян України в Росії переслідують виключно через їх українські паспорти.

Про це виданню “ГОРДОН” заявив народний депутат Володимир Ар’єв, коментуючи пропозицію спікера Верховної Ради Андрія Парубія розглянути питання введення візового режиму з РФ.

“Введення візового режиму з Росією просто необхідно. У будь-якому випадку робиться дорожня карта. Заява Парубія прозвучало своєчасно. Багато українців в Росії переслідуються просто через свої паспорти громадянина України. В даній ситуації бажано ввести візовий режим, який міг би стати фільтром для обох сторін. Якщо на кордоні росіяни вважатимуть, що якийсь із наших громадян може вчинити правопорушення в їх країні, вони зможуть просто не видавати йому візу. Це ще потрібно обговорити з Міністерством закордонних справ. Ми підійшли до моменту, коли будемо розглядати це питання серйозно “, – зазначив Ар’єв.

Сьогодні Парубій заявив про необхідність обговорити питання розширення санкцій відносно РФ. Зокрема, він не виключає, що парламент розгляне варіант введення візового режиму з Росією.

“Можливо, є сенс підняти питання і повернутися до введення візового режиму з Російською Федерацією”, – заявив спікер на погоджувальній раді фракцій, в ході якої було порушено тему затримання в Москві українського журналіста Романа Сущенко .
Джерело Новин
Технологии Blogger.