Ціни на продукти в Україні та Польщі: порівняльна таблицяНині багато українців у пошуках кращої долі виїжджають на заробітки чи постійне місце проживання за кордон.
передает:https://ukr.media/

Найчастіше пунктом призначення стає Польща – через близьке розташування, легкість вивчення мови та вищий рівень життя.

Емігранти відзначають, що, отримуючи заробітну плату всього у кілька рази вищу, ніж в Україні, можна краще харчуватися та більше собі дозволяти, адже ціни, зокрема на продукти, майже не відрізняються від наших. Так, поляки мінімально отримують 2 тисячі злотих у місяць (близько 13 тисяч гривень), тоді як в Україні «мінімалка» становить 1450 гривень.

«ЕнергоЛайф.інфо» вирішив перевірити інформацію та порівняв ціни на продовольчі товари в українському та польському супермаркеті.

Середні ціни на основні продукти харчування в одному з місцевих магазинів. Порівнявши дані  з полтавськими цінами, попередньо перевівши їх у гривні за нинішнім курсом (станом на 26 жовтня 1 злотий – 6,45 грн).

До уваги бралися усереднені ціни на кожну позицію. До порівняння взяті упаковки товарів ідентичні по вазі чи об’єму з однаковими характеристиками (наприклад, кисломолочний сир чи молоко з однаковим відсотком жирності, олія рафінована холодного віджиму тощо).


Технологии Blogger.