Вічна пам'ять Герою ! Я шокована , йому ж 19 років лише . Там ж не повинні бути такі дітиРозряд!

А перед очима: сонечко, мати, квіти, хмари, небо, річка, кохана, поцілунки, плани, сестрички, братик, світанки, сміх, пісні, книжки, пшениця, ліс, м'яч, пляж, павутиння, сніжки, обличчя, тумани, зірки, зірки, зірки.
передает:http://zvamynews.blogspot.com/

- Розряд!


А перед очима: позиції, побратими, окопи, метал, земля, автомат, бліндаж, крики, трасери, зельонка, прапор, сніданки, тривоги, приціл, гільзи, бронежилети, полум'я, розриви, рожки, дим, біль, біль, біль.Сообщает https://www.facebook.com..

- Розряд!

А перед очима темрява.

Віталій Вікторович Шостак народився 06.11.1997 року у селі Масківці Баришівського району Київської області. Мешкав у Києві.

Закінчив 9 класів школи села Поділля, потім продовжив навчання у Борисполі на електрогазозварювальника.

Віталій був доброю, мужньою, веселою людиною. Завжди захищав своїх рідних та близьких, дуже любив свою родину, він для них був готовий на все. Мріяв створити власну міцну сім'ю.

Встиг попрацювати у місцевого орендатора, а у травні 2016 року уклав із ЗСУ контракт.

Солдат, механік - водій БМП-2 8-ї роти 3-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади.

У ніч з 30 на 31 жовтня, приблизно о 2 годині, Віталій потрапив під ворожий обстріл на шахті Бутівка та зазнав важкого поранення.

Спочатку знаходився у вкрай важкому стані в Авдіївській лікарні, потім гелікоптером був доставлений до Дніпра. Негайно доправлений до реанімації лікарні імені Мечнікова.

Хлопець переніс декілька надскладних операцій, йому видалили нирку та селезінку, але стан його залишався дуже важким. Незважаючи на це, Віталій інколи приходив до тями, навіть впізнавав рідних.

У реанімаційному відділенні йому виповнилося 19 років, після чого він прожив ще два тижні.

19 листопада близько 13.00 остання ниточка, що тримала його на цьому боці, обірвалася. Серце Віталія Вікторовича зупинилось.

Поховають Героя  21 листопада, у рідному селі Масківці. У нього залишились батьки, дві сестри, брат і кохана дівчина.

Я залишаю його. Я залишаю його в своєму серці, поруч з іншими, про кого я писав, але йому було лише 19 років.

Лише 19.

І в душі тиша, мертва тиша, і ніякий розряд не допомагає.
Технологии Blogger.