Такого ще світ не бачив: як українців дурять з комунальними платіжками


Такого ще світ не бачив: як українців дурять з комунальними платіжкамиТакого ще світ не бачив: як українців дурять з комунальними платіжкамиТакого ще світ не бачив: як українців дурять з комунальними платіжкамиТакого ще світ не бачив: як українців дурять з комунальними платіжкамиТакого ще світ не бачив: як українців дурять з комунальними платіжками
передает:http://korupciya.com/
На поза  черговій сесії Чернівецької міської ради, депутат від “Народного контролю” Ярослав Петришин розповів, як через “неправельні математичні підрахунки” чернівчани отримують “тисячні” рахунки за тепло.

“ Для наглядності розглянемо 2-ох кімнатну квартиру площею 63,5м2. Подивіться на платіжку. Вартість опалення за 1м2 складає 27,45. Коефіцієнт нарахування 1,2. Опалювальний період почався 13 жовтня. Але у мене на руках акт, згідно якого два дні послуги теплопостачання не надавалися. Таким чином опалювання було 31 (кількість днів у жовтні) мінус 13 мінус 2 дні. Виходить послуги опалювання надавалися 17 днів, або, якщо 13 число враховувати також, то 18 днів.

Шляхом нескладних підрахунків Ставку 27,45 помножити на коефіцієнт 1,204 на площу 63,5 Помножити на 17 днів поділити на 31 день отримуємо суму 1150 грн, яка мала бути нарахована. А Теплокомуненерго нарахувало 1928 грн.

Тобто на рівному місці намагаються обдурити людину на 778 гривень.

Родин, які хочуть обдурити на суми від 500 до 1000 і навіть більше гривень у Чернівцях тисячі. Тобто у нас із кишені хочуть вкрасти мільйони!”

“Тисячні рахунки” за тепло, обурили чи не всю країну. В соціальних мережах люди нарікають на бездіяння владних структур, та неспроможність сплачувати по завищених тарифах за комунальні послуги.
Технологии Blogger.