А вони вже готові: влада чекає “третій майдан” і створює проти цього штабНовоутворену структуру очолив Олександр Турчинов.
передает:http://korupciya.com/

Силові відомства України готуються до ймовірних акцій протесту в країні, повідомляє Корупція. Інфо

На базі РНБО створено штаб для реагування на сплеск мітингової активності.

Серед заходів, що планують – розгін акцій протесту і введення воєнного стану в Києві, якщо ситуація перейде в стадію силового протистояння.

Штаб очолив секретар РНБО Олександр Турчинов. За даними джерел, в структуру також увійшли міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генпрокурор Юрій Луценко, глава Генштабу Віктор Муженко, представники СБУ і розвідки, а також нардеп Сергій Пашинський.

Перша нарада штабу пройшла в неділю на Банковій. Як стало відомо, рішень було прийнято кілька.

Поліції наказано не допускати до столиці транспорт з протестувальниками, владі Києва і силовим структурам – будь-яким способом не дати встановити апаратуру і намети на Майдані. Мерія повинна для цього домогтися через суд заборони на проведення масових акцій в центрі столиці.

Нардепам від коаліційних фракцій (БПП і Народний фронт) запропоновано організувати зі спортсменів і співробітників приватних охоронних структур загони по типу "тітушек", які допоможуть силовикам розігнати акції, якщо це буде потрібно.

На розвідку і СБУ поклали оприлюднення інформації про "російський слід" у намічених протестах. Також доручено опрацювати питання відключення ТВ і блокування інтернет-сайтів.

Якщо всі ці заходи не дадуть ефекту, і акції протесту візьмуть масштабний характер з блокадою адмінбудівель, силовики отримають наказ на розгін акцій протесту і арешт їх керівників. Для цього передбачається задіяти частини Нацгвардії, ВСУ і спецназ СБУ.

Апарату РНБО на нараді вже доручено готувати проекти актів про введення воєнного стану та комендантського режиму в Києві, стверджують джерела.

Найбільш вірогідним приводом протестної активності називають "шок-платіжки", в яких вже з жовтня з'явилися нові ціни на тепло. Раніше Кабмін підняв їх на 75-90%.

Так, опалення двокімнатної квартири тепер обійдеться приблизно в 1500 гривень при середній зарплаті в межах 5000 гривень. Раніше влада в кілька прийомів підвищували ціни на електрику, газ і холодну воду.

Технологии Blogger.