Українців приголомшили новими змінами щодо санітарних норм житлаЗ 1 січня 2017 року в Україні повністю втрачають свою дію санітарні, санітарно-гігієнічні, санітарно-протиепідемічні, санітарно-епідеміологічні, протиепідемічні, гігієнічні правила і норми, державні санітарно-епідеміологічні нормативи та санітарні регламенти, які були прийняті радянською владою до 24 серпня 1991 року.
передает:http://korupciya.com/

Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів України прийняв ще 20 січня 2016 року, яке вступає в силу з 1 січня 2017 року.

Вказаним розпорядженням скасовуються абсолютно всі санітарні норми радянського періоду, починаючи від санітарних норм житлової площі на людину, закінчуючи санітарними нормами рівня шуму в приміщенні. Це десятки нормативно-правових актів. Як вказують урядові ініціатори таких змін, зменшення санітарного регулювання сприятиме розвитку бізнесу, призведе до дерегуляції, і позитивно вплине на інвестиційний клімат в країні. Пояснюють, що багато норм було прийнято після війни і в більшості своїй вони втратили свою актуальність.

Це все красиві слова і на мою думку, при аналізі таких глобальних змін потрібно індивідуально підходити до кожної санітарної норми і розуміти, яку функцію така норма виконує, як впливає на захист наших громадян. Адже скасування деяких з них може негативно вплинути на здоров’я і безпеку багатьох українців.
Технологии Blogger.