Нова команда Трампа буде на боці УкраїниУ Сполучених Штатах зі зміною влади виникає необхідність заповнення чотирьох тисяч урядових посад. Тож зараз, після обрання республіканця Дональда Трампа президентом США, увага світу зосереджена на тому, хто і які ключові посади обійме у його кабінеті.
передает:http://korupciya.com/

Про це повідомив старший науковий співробітник Атлантичної ради США, Myrmidon Group, LLc, Адріан Каратницький і додав, що припущення щодо призначення на посаду держсекретаря виглядають непогано. "Коркер, Сешнс, Гінгріч є жорсткими щодо Путіна і підтримують надання летальної зброї (Україні, – ред)", — наголосив Каратницький.

За словами експерта, на посаду генерального прокурора розглядається кандидатура губернатора штату Нью-Джерсі Кріса Крісті, одного з радників під час передвиборчої кампанії Трампа, а також губернатора Арканзасу Аса Хатчінсона. Однак, як повідомило видання Hill, головною кандидатурою на посаду генпрокурора є екс-мер Нью-Йорка Руді Джуліані.

А посаду радника президента з питань нацбезпеки, скоріше за все, посяде екс-глава Розвідуправління Пентагону, генерал-лейтенант у відставці Майкл Флінн.

За інформацією каналу CNN, на посаду прес-секретаря Білого дому претендує старший радник Трампа з передвиборчої кампанії по телекомунікації Джейсон Міллер і голова стратегічного планування Республіканського національного комітету Шон Спайсер.

Не виключено, що, швидше за все, Руді Джуліані можуть призначити директором ЦРУ, а іншого прибічника Трампа, нейрохірурга Бена Карсона, очікує призначення на посаду міністра у справах охорони здоров'я і соціальних служб.
Технологии Blogger.