Діти Трампа полювали та смакували бринзу з баношем на БуковиніДіти переможця президентських виборів США Дональда Трампа Іванка та Ерік побували у гостях на хуторі Лекече Вижницького району Чернівецької області
передает:http://korupciya.com/

Про це розповів підприємець і заступник голови правління авіаційно-спортивно-технічного клубу "Крила Буковини" Володимир Захарчук, передає Корупція.Інфо

Захарчук повідомив, що сам Трамп на Буковині не відпочивав, але його діти Іванка і Ерік – відпочивали.

"Мій син познайомився з ними після свого навчання в Англії. Тож приїхали, ходили на полювання, смакували бринзу, банош, гуцульський мед – і вони таки розуміються на ньому!", – зазначив він.

Крім того, Володимир Захарчук розповів, що його американські гості знали, як перевіряти, чи мед справжній.

"Витягали з нього ложку і дивилися, щоби цівка стікала безперервно. Дуже їм сподобався наш капусняк. А от холодцю вони не зрозуміли, тож ми їм більше й не пропонували. Їли переважно фасулі. Десь в архівах навіть зберігаю фото Іванки Трамп, яка в "Лекечому" коле дрова. Тож, можна сказати, і вона "працювала на Україну", – розповів підприємець.

Нагадаємо, на президентських виборах США 8 листопада перемогу здобув кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп.

Технологии Blogger.