Більшість ліків тепер продавати не будуть: список скоротять втричіМіністерство охорони здоров'я України має намір скоротити Національний перелік ліків утричі. Про це на консультаціях щодо доступності ліків сказав заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілик, повідомляє «Укрінформ».
передает:http://korupciya.com/

«Оновлений Національний перелік лікарських засобів є надзвичайно важливим для нашої роботи в майбутньому. Національний перелік, який діє в Україні на сьогодні, налічує понад 1 тис. найменувань. Завдання полягає в тому, щоб скоротити його мінімум утричі. Іде розмова про те, що будуть (включені в перелік. ) лікарські засоби, які в першу чергу рекомендує ВООЗ, які максимально ефективно можна використовувати для всіх громадян України», – сказав Ілик.

Він додав, що зараз над документом працює експертний комітет, а остаточне формування оновленого переліку та його затвердження планується до кінця 2016 року.

Зазначимо, що Національний перелік складається з основного переліку, в який включені найбільш ефективні, безпечні лікарські засоби з найвищими показниками економічної доцільності для пріоритетних патологічних станів, які визначаються, виходячи з сучасної та очікуваної значущості для охорони здоров'я.


Технологии Blogger.