Трамп не відкидає, що доведеться воювати і з Росією, і з СирієюНовообраний президент США Дональд Трамп поділився планами на те, як планує впоратись з конфліктом у Сирії та якою буде його співпраця з керівництвом Росії.
передает:http://24tv.ua/

Про це він розповів в інтерв’ю виданню The Wall Street Journal.

Трамп зізнався, що отримав від Путіна "прекрасного" листа і планує вже найближчим часом провести з ним телефонну розмову.

Говорячи про конфлікт у Сирії та подальші кроки США у напрямку його вирішення, Трамп зазначив, що Вашингтону варто "загострити увагу на боротьбі з "Ісламською державою", а не на витісненні сирійського президента Башара аль-Асада".

За його словами, дії Росії збігаються з діями Сирії, яка бореться з бойовиками так званої "Ісламської держави".

Моє ставлення було таким: ви воюєте з Сирією, Сирія бореться з ІДІЛ, і ви маєте позбавитися ІДІЛ. Дії Росії в даний час повністю збігається з діями Сирії. Ми підтримуємо повстанців проти Сирії, та не маємо ані найменшого поняття, хто ці люди,
– заявив Дональд Трамп.

Трамп вважає, що якщо США нападуть на Асада, то в кінцевому результаті доведеться боротись і з Росією, і з Сирією.

8 листопада у США відбулись президентські вибори. Обраним президентом став кандидат від республіканців Дональд Трамп, за нього проголосувало більшість виборників, в той час, як за Гілларі Клінтон віддали свої голоси більшість виборців.

Технологии Blogger.