Терміново: Люди вийшли на МАЙДАН. Невже знову почалося?Люди втратили внески в банку: протестувальники перекрили Хрещатик і кинули димову шашку у кордон поліції.
передает:http://korupciya.com/

Учасники протестного маршу у Києві, які втратили свої внески після банкрутства банку “Михайлівський”, перекрили Хрещатик.  – повідомляє Корупція.Інфо

Протестувальники вимагають відставки Валерії Гонтарєвої та повернення втрачених коштів. Національна поліція супроводжує колону протестувальників.

Учасники акції кинули димову шашку у кордон правоохоронців.

Колишні клієнти банку також підпалили фаєри.

Протест розпочався сьогодні о 10 годині на перехресті вулиць Банкової та Інститутської.

Вчора, 2 листопада, працівники українських ЗМІ та небайдужі громадяни влаштували пікет-перфоменс «Росія поставила на конвеєр розправи над українськими журналістами» на підтримку ув’язнених у РФ українців.

1 ж листопада понад тисяча працівників галузі освіти у столиці вийшли на протестний марш, щоб привернути увагу до низької заробітної платні освітян та завищених комунальних тарифів. Учасники протесту прямували до Верховної Ради України та Кабінету міністрів. Під час проходження колони вулиця Грушевського була перекрита від Європейської площі до станції метро Арсенальна.

Того ж дня у Києві під Верховною Радою трапилася сутичка між постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи та представниками поліції.
Технологии Blogger.