У соцмережах висміяли Порошенка за те, що він не поїде на інавгурацію Трампа (фото)Користувачі соцмереж почали жартувати над президентом України за те, що він не буде присутній на інавгурації обраного президента США Дональда Трампа. Як раніше повідомлялося, Порошенко залишився без запрошення на захід, який пройде 20 січня наступного року.За словами посла України в США Валерія Чалого, якого цитує УНІАН, в США лідери інших країн не беруть участь на подібних церемоніях.
передает:http://korupciya.com/

"Вони відбуваються, як правило, на рівні послів, які присутні на цих заходах", — додав Чалий.

Раніше Валерій Чалий заявив, що буде працювати над тим, щоб організувати візит українського лідера до Вашингтона в лютому 2017 року, передає Корупція.Інфо

Між тим, користувачі в соцмережах почали жартувати про те, що в США не надто зацікавлені у контактах з українським президентом.

"…Тепер Цеголко (прес-секретар президента України — ред.) повинен заявити, що президент зайняти питаннями захисту Європи від російського вторгнення, тому у нього немає часу відвідувати корпоративи в країнах поза Євросоюзу…", — пише журналіст Денис Гороховський.

"Не в першій. Він через кухню пролізе!", — коментує користувач Андрій Немаков.

"Всім буде говорити що сам відмовився,а його так сильно просили що…..", — пише у Facebook Анюта Захарова.Раніше Порошенко і Трамп домовилися про продовження контактів, у тому числі про особисте двосторонньої зустрічі.
Технологии Blogger.