Загрузка...
Загрузка...

«Самопоміч» покинула сесійну залу ВРУ, протестуючи проти провалу закону про окуповані територіїПарламентська фракція «Самопоміч» у четвер, 23 лютого, покинула засідання Верховної Ради України. Таке рішення депутати прийняли протестуючи проти того, що профільний комітет парламенту відмовився виносити на розгляд сесії закон про окуповані території.
передает:http://korupciya.com/

Як зазначає голова фракції Олег Березюк, «Самопоміч» протягом останніх трьох місяців разом із іншими депутатами працювала над підготовкою закону про окуповані території. Однак страх перед олігархічними власниками парламенту та держави не дозволив, щоб парламент сьогодні його розглянув.

«Я хочу подякувати прикордонникам, СБУ, Генеральному штабу, Міністерству оборони, міграційній службі, МЗС – це видатні чоловіки і жінки української нації, які вчора працювали над цим законом і зробили його. Цей закон потрібен їм та його вимагають люди своєю блокадою торгівлі на крові. На превеликий жаль, вчора профільний комітет не спромігся проголосувати за цей закон, щоб сьогодні він був в залі», – зазначив Олег Березюк.

Депутати фракції розгорнули біля трибуни транспарант із гаслом «Ні торгівлі на крові».