Загрузка...
Загрузка...

Депутати відмовились виправити законодавчі неузгодженості щодо діяльності податкової міліціїВерховна Рада України не підтримала прийняття законодавчих змін щодо відновлення роботи податкової міліції.
передает:http://korupciya.com/

Голова податкового комітету наполягала на необхідності виправлення технічної помилки, пов’язаної з діяльністю податкової міліції, яка з’явилася після прийняття Закону № 1797.

"Я вас прошу підтримати у другому читанні та в цілому це рішення комітету. Ми не можемо просто ліквідувати податковий орган. Повинна бути спеціальна процедура, що передбачає передачу всіх справ від одного органу до іншого", – зазначила Южаніна.

При цьому Міністр фінансів України закликан не голосувати за відповідну поправку.

"Податкова міліція – це репресивний орган, який тиснув на бізнес при цьому не зменшуючи рівень фінансової злочинності. Це спадщина, яка має залишитися в минулому", – сказав Міністр.

"Відновлення повноважень податкової міліції призведе до затягування процесу створення нової Служби фінансових розслідувань, а це передбачено указами президента, коаліційною угодою, яку ви підписали, а також нашими міжнародними зобов’язаннями", – додав він.

Нагадаємо, що про необхідність замінити податкову міліцію Службою фінансових розчлідувань влада заговорила ще у 2014 році, однак досі жодного законпроекту у парламенті так і не розглянули.