Загрузка...
Загрузка...

Віра Савченко розповіла, про що СБУ допитувала її сеструНадію допитували в СБУ як свідка у різних справах, зазначила сестра
передает:http://korupciya.com/

Народний депутат Надія Савченко 7 березня давала свідчення в Службі безпеки України у справі ватажка т. зв. "ЛНР" Ігоря Плотницького, її поїздки в Донецьк і про замах на народного депутата Антона Геращенка. Про це пише Корупція.Інфо

За її словами, Надію допитували в СБУ як свідка у різних справах.

"СБУ викликала Надію в якості свідка, вона прийшла на допит 7 березня і поспілкувалася зі слідчими", – розповіла Віра Савченко.

Також вона розповів, по яких саме справах вона давала свідчення.

"Оскільки зараз йде процес по Ігорю Плотницькому, з викрадення Надії, то були питання про людину, яка її викрадала, про замах на Антона Геращенка, про візит до окупованого Донецька", – заявила Віра Савченко.

Як повідомляв глава СБУ Василь Грицак, Надія Савченко не погоджувала з українською владою та силовими структурами свою поїздку в Донецьк для відвідування полонених.

Нагадаємо, 24 лютого Надія Савченко вирушила в ОРДО, де за сприяння бойовиків і в присутності російських журналістів вона зустрілася з українськими полоненими.