Загрузка...
Загрузка...

Можна втратити свідомість… Власенко розповів про новий законопроект, це торкнеться КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ
Законопроект щодо реформування нагородної системи в Україні може бути зареєстрований у парламенті вже на початку вересня, передає Корупція.Інфо
передает:http://korupciya.com/

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, народний депутат Сергій Власенко (фракція партії «Батьківщина»).

«На сьогодні ми (члени комітету – ред.) перебуваємо у стадії підготовки законопроекту, який системно і глибоко реформував би нагородну систему в Україні… Думаю, що як тільки законопроект буде готовий, ми його презентуємо громадськості. Дуже сподіваюся, що до 1 вересня такий законопроект буде підготовлений і на початку вересня, після парламентських канікул, буде зареєстрований у Верховній Раді України», – заявив Власенко.

Він підкреслив, що реформа нагородної справи досить важлива, «оскільки система нагород є одним із елементів, одним із символів держави, поряд із гербом, гімном, прапором тощо».

«Ми вважаємо, що нагородна система сьогодні є занадто перевантаженою. Вона, на жаль, є занадто заполітизованою», – зазначив голова комітету.

За його словами, у концепції реформування нагородної системи комітет вважає за необхідне поставити питання про скасування «такого радянського рудименту як почесне звання».

Крім того, зазначив Власенко, нагородна система має бути спрощена, а нагороди слід виводити із систем корупційного та політичного впливу.