Загрузка...
Загрузка...

“У вас кишка тонка?”: Відома журналістка “кинула пред’яву” від якої всі в шоці!Журналістка "Інтеру" Інна Білецька, яка раніше опублікувала знімок стаціонарного блокпоста "старателів" біля села Клесів, звернулася з "пред'явою" до голови Рівненської ОДА Олексій Муляренко, – передає Корупція Інфо
передает:http://korupciya.com/

Про це свідчить запис на її сторінці в соцмережі Facebook.

“Люблю чесність. Навіть, якщо заради чесності доводиться уточнювати.
До чого це все дійшло, каже Генпрокурор Юрій Луценко, вже бурштинщики блокпости ставлять! І поки прокуратура не каже нацполіції ніхто не реагує, каже Генпрокурор.
Розмова біля ліфта:
– Юрій Віталійович, звідки ви взнали про блокпост?
– З фейсбука. Прочитав в фейсбуці, а потім дав наганяй.

З фейсбука, пане голово ОДА. З фейсбука Олексій Муляренко! З мого фейсбука. Не від вас. Не від ваших радників Андрей Андрощук і Сергій Мініч, а від мене.

То на кого я працюю? На ворогів? На русскую вєсну? Чи блін, роблю роботу, для якої у вас кишка затонка? Я ж не припускатиму ні що вам вигідно про таке мовчати, ні що вам страшно про таке говорити, ні що вам немає до цього діла. Словом, користуючись вашим жаргоном, вважайте, що кидаю вам чергову "пред'яву".

У зв'язку з цим вона спростувала звинувачення у "роботі на ворогів".

“Так на кого я працюю? На ворогів? На російську весну? Або, блін, роблю роботу, для якої у вас кишка тонка? Я ж не припускаю, що вам вигідно про таке мовчати, або що вам страшно про таке говорити, або що вам немає до цього справи. Словом, користуючись вашим жаргоном, вважайте, що кидаю вам чергову "пред'яву", – додала журналіст.