Загрузка...
Загрузка...

Просто сльози навертаються: Історія про дідуся, який не може зрозуміти чи вистачає йому грошей чи ні!Зі святом, дорогі друзі! У цей світлий день хочеться побажати всього найкращого.
передает:http://korupciya.com/

Щоб ніхто з вас не забував, що він людина і співчуття — це одна з рис, яка притаманна людям і саме вона відрізняє нас від тварин, – Корупція Інфо

Сьогодні мене знову до болю в серці зворушила ситуація в магазині з дідусем, коли він не міг зрозуміти вистачає грошей йому чи ні. Такі ситуації відбуваються з нами кожен день, просто ми настільки зайняті своїми проблемами, що не звертаємо на це увагу, написав про це у себе на сторінці активіст Алексей Исаев.

Давайте хоча б у цей день подумаємо про наших людей похилого віку та людей, яким дійсно важко. Не у кожного з них була можливість придбати найпростіші продукти на святковий стіл. У мене вся стрічка усипана пишними Великодніми кошиками, а у когось на столі стояла тільки святкова свічка. Просто подумайте про це.

На території Олександрівської лікарні в Києві буде організовано пункт роздачі їжі бездомним, пенсіонерам та нужденним.

Як це буде виглядати — польова кухня і намет в який кожен бажаючий зможе принести Великдень і що вважатиме за потрібне зі свого святкового столу, а будь який потребуючий зможе взяти. Крім того, що псується. Зараз Алексей Исаев. займається питанням з польовими кухнями для масштабування акції на всі райони.

Якщо ви готові організувати подібне у своєму місті — пишіть, допоможемо з польовими кухнями. Так само хочу звернутися до торгових мереж — у вас залишилася величезна кількість хлібо-булочних виробів, які ви через два дні викинете — ми готові їх забрати завтра і роздати нужденним. Як і раніше жодних переводів  на картки не приймаю.

Хочете допомогти — купіть і привезіть. Потрібні волонтери на роздачу їжі. Точний час відкриття пункту повідомлю завтра. Якщо ми не почнемо з себе і не почнемо думати про оточуючих нас людей, яким дійсно важко, в цій країні нічого ніколи не зміниться.