Загрузка...
Загрузка...

“Втікає від відповідальності?”: Ще один високопосадовець, від якого залежить добробут українців, подав у відставкуГолова НКРЕКП іде у відставку
передает:http://korupciya.com/

Дмитро Вовк заявив у Раді, що питання про його відставку вже вирішене, – Корупція Інфо

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Дмитро Вовк заявив, що питання про його відставку вже вирішене. Про це він сказав під час виступу у Верховній Раді, повідомляє "Главком".

«Відповідно до закону та указу Президента, відставка усього діючого складу комісії затверджена. Дві людини звільняються у листопаді додатково. Я також знаю, що я звільнений. Це рішення уже прийняте», – додав Вовк.

На його думку, НКРЕКП може стати повністю незалежним органом, коли їй буде збільшене фінансування.

«Я вважаю, що Комісія працює незалежно. Депутати прийняли правильне рішення, ухваливши цей закон (про НКРЕКП. – Ред.) і додали незалежності комісії у частині прийняття рішень, але не досі не прийняли рішення про фінансове забезпечення», – сказав він.

Нагадаємо, у понеділок, 10 квітня, НКРЕКП скасувала рішення про введення абонентської плати за газ.

Як відомо, 28 березня НКРЕКП прийняла нову методику розрахунку вартості газу для кінцевого споживача, у тому числі для населення. Згідно з цим рішенням, з 1 квітня тариф на газ складатиметься з двох компонентів: ціни газу як товару (близько 6 грн за 1 куб. м) і вартості його транспортування по газотранспортній системі й розподілу за регіональними газорозподільними мережами (так звана абонплата). Остання розраховуватиметься, виходячи з максимальної пропускної здатності лічильника споживача.

Президент Петро Порошенко заявив, що рішення про введення абонплати на газ має бути призупинено.

На засідання Кабміну 5 квітня прем’єр Валодимир Гройсман доручив першому віце-прем'єр-міністру – міністру економічного розвитку і торгівлі Степанові Кубіву разом з робочою групою вивчити питання обґрунтованості розмірів абонплати за газ, яку було встановлено НКРЕКП.