Загрузка...
Загрузка...

Леонід Кравчук зробив ШОКУЮЧУ заяву щодо ситуації на Донбасі. Невже і дійсно все так погано?!Кравчук озвучив стратегічне завдання Кремля щодо України
передает:http://korupciya.com

Стратегічне завдання Кремля в Україні – не випустити нашу державу зі своїх обіймів, адже жоден росіянин на сьогодні не здатний уявити Україну поза Російською федерацією, – Корупція Інфо

Таку думку озвучив перший український президент Леонід Кравчук, додавши, що така ситуація це – результат 300-річного перебування разом.

"Якщо б можна було зупинити війну, переконати Путіна і Росію… У них глобальні історичні завдання – не відпустити Україну зі своїх "обіймів". Вони, посилаючись на історичний досвід – 300 років, як вони кажуть, ми були разом. Росіянин вихований таким чином, що не бачить Україну поза Росією. Ми повинні це пережити. Ми повинні готувати громадську думку, в Україні в тому числі, в якій, до речі, в цьому не є єдиною. У нас теж є свої проблеми і іноді вони ще складніше, ніж міжнародні проблеми.

Ми повинні жити в умовах, які склалися, не ідеалізуючи їх, а розуміючи і попереджаючи кожен крок. Для того, щоб діяти кваліфіковано, послідовно і сисетматически, залучаючи на свою сторону якомога більше народів і країн, щоб вони нас підтримували. Я вважаю, що Україна заслуговує такої підтримки", – повідомив Кравчук в інтерв'ю bigplanet.media.

Кравчук вважає, що президент РФ Володимир Путін недобре кінчить, якщо не припинить за допомогою сили змушувати сусідні країни підкорятися йому.

"Путін хоче відновити царську імперію – територіально й ментально – і стати керівником імперії. Його амбіції сягають дуже далеко і дуже високо, думаю, навіть вище за його можливості", – вважає екс-президент.

За словами Кравчука, Путін може недобре кінчити, якщо не припинить за допомогою сили змушувати сусідні країни підкорятися йому.
"Якщо він не зрозуміє, що Росія повинна ставитися до сусідів з повагою, якщо він змушуватиме сусідів підкорятися за допомогою сили і зброї, він кінчить погано", – сказав він.