Загрузка...
Загрузка...

VIP-місце поряд з… Стало відомо біля кого поховали Ірину Бережну. Такого українці точно не чекали


Загиблу ховали в білій фаті – екс-нардеп ніколи не виходила заміж.

У церкві на території Києво-Печерської Лаври відбулася церемонія прощання з колишнім депутатом від фракції Партії регіонів Іриною Бережною. 

Передает:korupciya
На церемонію прощання, серед інших, прийшли колишні народні депутати від фракції Партії регіонів Олена Бондаренко, Дмитро Добкін, також тут був головний редактор інтернет-видання "Страна.ua" Ігор Гужва.

Попрощатися з Бережною також прийшли нардеп від "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич, телеведуча Ольга Фреймут, режисер Алан Бадоєв, співачка Світлана Лобода зі своєю мамою, співачка Ані Лорак, телеведучий Анатолій Анатоліч з дружиною, колишній ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник, колишня депутат Ганна Герман, екс-глава Запорізької ОДА, бізнесмен Євген Червоненко та багато інших.

Елітний катафалк під'їхав до церкви із запізненням на годину. Семеро чоловіків дістали з нього білу труну.

Після прощання бізнесмен Борис Фуксман, якого довгі роки називали батьком 9-річної дочки Бережної, вперше зробив визнання.

"Дитина жива, здорова, ніяких серйозних пошкоджень немає. Вона була удочерена при народженні, вона моя дочка з першого дня народження і носить моє прізвище з першого дня народження. Вона дивовижна дівчинка і дуже схожа на свою матір", – сказав Фуксман.

З Лаври труну із загиблою відвезли на Звіринецьке кладовище. Похоронний кортеж супроводжували дві поліцейські машини. Крім того, на в'їзді перебувала рота поліції.

Загибла в автокатастрофі парламентарій похована на кладовищі, де покояться родичі президента країни Петра Порошенка.


Некрополь володіє особливим статусом, там покояться багато політиків і громадські діячі, музиканти, художники та інші VIP-персони.

Поховані там і родичі президента України Петра Порошенка. Серед них його мати Євгенія Сергіївна Порошенко (Григорчук), а також брат – Михайло Олексійович Порошенко. Крім того, свій останній притулок знайшов на Звіринецькому кладовищі колишній депутат Держдуми Денис Вороненков, який був застреляений в Києві в кінці березня цього року.