Загрузка...
Загрузка...

На Львівщині спалах смертельної інфекції: госпіталізовано п’ятьох дітей


Стало відомо, що 28 жовтня, у Львівську обласну інфекційну лікарню госпіталізували п’ятьох дітей з підозрою на менінгіт.

Передает:korupciya
За інформацією у двох малюків менінгіт вже підтвердили (запалення мозку) медики, ще трьох обстежують.

За словами головного епідеміолога Львівської області Наталії Тимко, всі госпіталізовані діти зі Львова. Діти різного віку: від 2 до 11 років. Відомо також, що хворі не контактували між собою, вони з різних сімей і мешкають в різних районах міста.

Діти були доставлені до лікарні з однаковими симптомами: сильний головний біль та висока температура. У двох маленьких пацієнтів у віці 6 і 11 років, діагноз, на жаль, підтвердився.

Слід зазначити, що менінгіт – це запалення оболонок головного та спинного мозку. При своєчасному лікуванні захворювання повністю виліковне. Проте якщо запустити процес і звернутися до медиків із запізненням, може бути навіть летальний результат. Найчастіше діагностують менінгіт у дітей і чоловіків. Зростання захворюваності припадає на зиму і весну. Це пов’язано з низькими температурами повітря, підвищеною вологістю повітря і скупченням великої кількості людей в закритих та погано провітрюваних приміщеннях.