Загрузка...
Загрузка...

“Ось тепер заживуть!”: Рева розповів, якою стане пенсія його мами після “осучаснення”


Міністр соціальної політика Андрій Рева розповів, на скільки зросте пенсія його мами після перерахунку. Про це він повідомив в інтерв'ю ЛБ.

Передает:korupciya.com

Популярне: Щоб заробити собі на операцію мив авто на заправці: Зворушлива історія 7-річного хлопчика, який постраждав у пожежі

За словами Реви, у його мами 49 років стажу за роботу в школі і її пенсія становить тисяча шістсот вісімдесят одна гривню в місяць.

"Вона з 1994 року на пенсії. Востаннє їй осучаснення пенсії проводили в 2008 році. Мамі вже 78 років, і вона живе з нами у Вінниці, інакше – просто фізично не виживе. Ну, а як інакше?", – повідомив він.

Водночас видання відзначає, що на наступний день після запису інтерв'ю, в ході тематичного круглого столу в Інституті Горшеніна, міністр уточнив, що після перерахунку пенсія його мами становитиме 2841 гривню.

Як повідомлялося, Верховна Рада 3 жовтня ухвалила в другому читанні законопроект щодо пенсійної реформи. Документ, зокрема, передбачає проведення осучаснення пенсій та підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року. Свої голоси за пенсійну реформу віддали 288 депутатів з мінімально необхідних 226.