Загрузка...
Загрузка...

"А у нього залишилася трирічна донечка": історія про загиблого АТОшника довела українців до сліз


Військовослужбовець загинув рік тому у Мар'їнці У мережі розповіли трагічну історію про загибель бійця АТО, яка довела українців до сліз. 

Передает:styler.rbc.ua
Нею поділився товариш військового Михайло Ухман на своїй сторінці в Facebook. Скріншот поста (facebook.com/Міша Ухман) Боєць розповів, що рік тому він був у Мар'їнці. Тоді було тихо, ніхто не стріляв, адже оголошено перемир'я. 

"Вийшов на вулицю і побачив на дорозі лежить нашого солдата. Він лежав, з рота текла піна, очі сльозилися. Руки скребли землю. Це було шоком для мене. Я спочатку не зрозумів, що відбувається, а потім, коли до мене дійшло, що він поранений, як дурень кинувся до нього", - написав військовий. Скріншот поста (facebook.com/Міша Ухман) У цей момент бойовики відкрили вогонь і почали обстрілювати бійців. "По очах хлопця текли сльози, він крізь біль благав: "Допоможи". 

А я не міг цього зробити", - згадує Ухман. Військовий покликав на допомогу бійців АТО. Вони, ризикуючи життями, відкрили у відповідь вогонь по бойовиках. Один з бійців почав витягати пораненого боца. Фото: Боєць АТО з позивним "Клей"

(Скріншот поста (facebook.com/Міша Ухман)

"Ми роздягали пораненого бійця. "Клей" ножем розрізай одяг, я скинув з голови балаклаву, подивився на свої руки й побачив кров. Першу кров... І очі хлопця. Вони просили: "Допоможи", - поділився боєць.

 Скріншот поста (facebook.com/Міша Ухман)

"А вночі ми отримали смс від дружини вбитого хлопця. Вона писала одному з друзів чоловіка: "Саша, а що, Олексія вбили? Як я житиму без нього?", - розповів Ухман. 1 / 2 Фото: Переписка з дружиною загиблого бійця (facebook.com/Міша Ухман) Військовий зазначив, що той день змінив його бачення назавжди. 

Фото: Бійці АТО, який допомагали пораненого військового (facebook.com/Міша Ухман)

"Цей випадок назавжди змінив моє бачення. І я тепер живу цією війною, на жаль. Очі Олексія переслідують мене. І це не дешеві понти, а жахлива реальність. А у нього залишилася трирічна донечка", - написав боєць. У коментарях користувачі висловили свої співчуття.