Загрузка...
Загрузка...

“Президент повинен негайно звільнити Юрія Луценка…”: Сироїд зробила нову гучну заяву


У середу, 6 грудня, віце-спікер Верховної Ради та нардеп від "Самопомочі" Оксана Сироїд закликала Президента України Петра Порошенка звільнити Юрія Луценка із посади генпрокурора.

Передает:korupciya
 Усе тому, що за словами Сироїд, Луценко порушив усі принципи судочинства і принизив народного депутата.

Таку заяву віце-спікер зробила під час сьогоднішнього засідання парламенту.

"Президент повинен негайно звільнити Юрія Луценка від обов'язків генерального прокурора і звернутися до парламенту з поданням про його відставку", – заявила Сироїд.

"Необхідно негайно розслідувати злочин, вчинений генеральним прокурором у стінах українського парламенту. Якщо цього не станеться, ви всі, на жаль, засуджені", – додала нардеп від "Самопомочі".

За її словами, 5 грудня Луценко у стінах Верховної Ради "погрожував народному депутату України і намагався принизити його". Також, на думку Сироїд, генпрокурор "порушив практично всі принципи судочинства".

Зазначимо, що 5 грудня Луценко, доповідаючи у парламенті про можливі правопорушення, в яких підозрюють лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі, запропонував лідеру фракції "Самопоміч" Олегу Березюку добровільно здати депутатський мандат. Перед цим Березюк розкритикував дії влади і силовиків щодо Саакашвілі та висловився на його підтримку.