Загрузка...
Загрузка...

“Геть бариг та імпічмент…”: Розлючений натовп в Києві прямо зараз (Онлайн трансляція)


Мітингарі планують вшанувати пам'ять героїв Небесної Сотні.

Передает:korupciya
Сьогодні, 3 грудня, біля парку Шевченка у Києві розпочався "Марш за імпічмент", організований партією "Рух нових сил" екс-глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.

Зазначається, що в акції бере участь близько 3 тисяч осіб. Люди вигукують "Геть бариг", "Імпічмент", несуть плакати з обіцянками президента Петра Порошенка, які, на думку мітингувальників, глава держави не виконав.  

"Ми не згодні з тим, що відбувається в державі. І ми вийшли на мирний марш протесту, яким засвідчуємо незгоду з тим курсом, яким ми сьогодні рухаємося в цій державі. І ми вважаємо, що сьогодні необхідний закон про імпічмент – передусім, для того, щоб у нас не було корупції, для того, щоб не було узурпації влади, для того, щоб не було бариг при владі, для того, щоб не було олігархів, які наживаються на нас з вами", – заявив ведучий на сцені на початку акції.

За маршрутом мітингувальники мають пройти бульваром Тараса Шеченка до Хрещатика, тоді на алею Небесної Сотні, де вшанують пам'ять загиблих під час протестів 2013-2014-го років. Через вулиці Шовковичну та Грушевського люди дійдуть до Європейської площі, де проведуть мітинг.

Нагадаємо, націоналісти пікетували румунське культурне товариство в Чернівцях. Представники "Правого сектору", "Громадянського корпусу" та інших організацій звинуватили румунів у діях на догоду Росії.