Загрузка...
Загрузка...

Горить колонія, з якої нікому не вдавалося втекти: перші кадри(ВІДЕО)


У Росії в колонії для довічно засуджених під назвою «Білий лебідь» спалахнула велика пожежа

Передает:politeka
Російські ЗМІ повідомляють, що горить адміністративна будівля площею 1800 квадратних метрів.

Поки немає інформації про постраждалих або загиблих в результаті пожежі на території виправної колонії особливого режиму. Основні версії масштабної пожежі – підпал і коротке замикання.

Відзначимо, в колонії «Білий лебідь» (місто Соликамск Пермський край) відбувають довічний термін сотні засуджених за особливо тяжкі злочини – це вбивці, ґвалтівники, члени бандитських формувань, лідери організованих злочинних угруповань. На їхньому рахунку такі серйозні злочини, як захоплення заручників, викрадення людей і замовні вбивства. Незважаючи на назву, «Білий лебідь» вважається колонією з одним з найжорсткіших режимів – за весь час існування колонії жодного випадку втечі з неї не було.

В колонии особого режима для пожизненно осужденных "Белый лебедь" в Пермском крае - пожар. Площадь возгорания - 1500 кв.м.


Раніше повідомлялися подробиці стихійного лиха в Каліфорнії – там вогонь охопив вже близько 10,5 тисяч гектарів лісів, і дістався до житлових будинків, чверть мільйона людей залишилася без світла.