Загрузка...
Загрузка...

Провокація хабарем: Суд визнав Розенблата потерпілим у “бурштинові” справі

Печерський райсуд Київ задовольнив клопотання захисту народного депутата Борислава Розенблата і визнав його потерпілим у справі, заведеній ГПУ про нібито провокацію хабара в "бурштиновій справі".
Передает:https://korupciya.com/


Про це повідомив адвокат Розенблата Олексій Шевчук.

"Це абсолютно законне рішення суду, тому що Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру виконати вимогу статті 55 Кримінального процесуального кодексу України та повідомити Розенблату про його права як потерпілого.

Тепер його визнано потерпілим від дій щодо провокацій хабара", – сказав Шевчук.

За його словами, таке рішення було винесене в середу, і воно зобов'язує скасувати постанову слідчого ГПУ про відмову визнати Розенблата потерпілим, а слідчого – виконати вимоги частини 2 статті 55 Кримінально-процесуального кодексу.

Шевчук також наголосив, що захист Розенблата домагатиметься найближчим часом повідомлення про підозру агенту Катерині та іншим агентам, "тобто тим,  хто провокував злочин проти Розенблата".

Як повідомлялося, у лютому детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП завершили досудове розслідування у так званій бурштиновій справі, фігурантами якої є народні депутати Борислав Розенблат і Максим Поляков.

За даними НАБУ, народні депутати  Розенблат та Поляков з метою отримання неправомірної вигоди лобіювали необхідні законодавчі зміни на користь однієї з компаній у сфері видобутку бурштину.