Загрузка...
Загрузка...

Процес надання автокефалії Українській церкві вже розпочато: Порошенко розповів про рішення Вселенського патріархату

Процедури, які необхідні для того, щоб надати автокефалію Українській Православній Церкві вже розпочато.
Передает:https://korupciya.com/


Про це на своїй сторінці в Фейсбук розповів Президент. За словами Петра Порошенка, Священний Синод Вселенського Патріархату вже розглянув звернення України і прийняв позитивне рішення.

"Вселенський Патріархат розпочинає процедури, необхідні для надання автокефалії Українській Православній Церкві. Відповідне рішення прийняв Святий і Священний Синод Вселенського Патріархату, який напередодні прийняв до розгляду звернення від Президента до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні, Постанову Верховної Ради на його підтримку, а також відповідні звернення ієрархів українських православних церков", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Президент має намір створити помісну церкву. Вона об'єднає в собі всіх православних віруючих, які проживають на території України. Така церква вважається повністю незалежною. Нагадаємо, що Петро Порошенко стверджує, що це необхідний крок, для посилення незалежності країни.

За словами Президента найближчим часом представникам УПЦ будуть передані необхідні документи, що дозволяють початок проведення процедур в Україні.