Загрузка...
Загрузка...

“Скромна” Богомолець здивувала українців своїми захмарними статками

Нардеп Ольга Богомолець придбала земельну ділянку за 260 тисяч гривень.
Передает:https://korupciya.com/


Як випливає з декларації Богомолець, ділянка знаходиться в с. Іванковичі (Васильківський район Київської області). У цьому селі у неї вже є дві ділянки землі та житловий будинок площею 540 квадратних метрів.

У власності у депутата також ділянки в с. Покровське (Очаківський район Миколаївської області), в м. Сколе та с. Верхнє Синьовидне (Сколівський район Львівської області). А в Житомирській області (Радомишль) у Богомолець 6 земельних ділянок.

У Сколе, Покровському та Верхньому Синьовидному у депутата є житлові будинки.

Популярне:“Ви це свято запам’ятаєте”: У маршрутці накинулись на жінку, яка попросила виключити російську музику (відео)

Шість квартир є у власності Богомолець в столиці, а в двох квартирах вона має частку. Ще їй належать 9 нежитлових приміщень у Києві, а також гараж та 3 паркомісця.

Їздить вона на Mercedes-Benz ML 350, 2012 випуску. У минулому році депутат отримала 254 499 гривень зарплати, ще 5 300 544 гривні у неї з’явилося від здачі в оренду майна.

Готівкою Богомолець зберігає 290 тисяч євро та 430 тисяч доларів. У банках у неї 3 118 доларів, 2 327 євро та 45 962 гривень.

У 2017 році Богомолець оплатила навчання доньки в Угорщині – 234 729 гривень.

Також, депутат Верховної Ради від фракції "Блок Петра Порошенко" й голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець задекларувала 120 013 гривень доходу від надання майна в оренду посольства США в Україні.

Це вказано в повідомленні про суттєві зміни за поточний рік в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передають Українські Новини.

При цьому в повідомленні не уточнюється, про яке майно конкретно йде мова.